Bielizna na walentynki

 

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Maison Close

Maison Close to francuska marka premium eleganckiej, luksusowej bielizny erotycznej. Producent łączy w swoich kolekcjach najwyższej jakości tkaniny oraz perfekcję wykonania. Każdy z produktów zamknięty jest w estetycznym pudełku, które sprawdzi się w roli ekskluzywnego prezentu. Bielizna Maison Close dzięki precyzji wykonania stanowi odpowiedź na potrzeby wszystkich kobiet, które cenią sobie elegancję, komfort i seksapil. Uniwersalność tych kompletów sprawia również, że raz zakupione, pozostaną na długo w kobiecej szafie. Każdy detal i szew to perfekcja sama w sobie.

Maison Close – delikatna, zmysłowa i uwodzicielska bielizna

Bielizna Maison Close słynie z delikatności, subtelności i wyrafinowania połączonych z fetyszystyczną przyjemnością. Kolekcje bielizny przeznaczone są dla kobiet, które szukają delikatnego erotyzmu. Producent pozwala przemienić kobiety raz w niewinne, raz w niebezpieczne femme fatale, a także zaprasza do zabawy w wymyślanie scenariuszy. Pozwala Paniom realizować potrzebę uwodzenia, a także mieć nad nią pełną kontrolę. Styl marki to coś między wizerunkiem amerykańskich pin-up girls, glamour, a duchem bielizny z wyższej półki. Producent oferuje uwodzicielskie gorsety, body, halki czy pasy do pończochy.

Maison Close – praktyczna i piękna bielizna

Absolutną zaletą bielizny Maison Close, jest funkcjonalność, wygoda i estetyka wykonania. Producent łączy w każdym elemencie nieco wulgarne, rozpalające zmysły dodatki w formie uprzęży, koronek, odkrytego biustu. Dzięki temu poza francuskim szykiem i wyrafinowaniem bielizna ta pozwala kobietom poczuć się pięknie i zmysłowo. W naszym sklepie oferujemy m.in.:

- koronkową maskę erotyczną,

- pończochy erotyczne,

- koronkowe body,

- figi z uprzężą,

- body z odkrytym biustem.